środa, 21 listopada 2012

"Dzisiaj są moje urodziny..."

I to okrągłe. Nie wiem czy wypada pisać ile lat dziś kończę. No dobra, przyznam się 3 zamieniła sie dziś z 4.Refleksje mnie naszyły życiowe... Ale co jakiś czas mnie nachodzą, więc czy te są urodzinowe? Nie wiem. Wiem, że trzeba chwytać dzień, że trzeba się cieszyć drobiazgami codziennymi. Wiem, że błysk skrzydełek sikorki może zachwycić aż do bólu. I cóż z tego, że sikorki oglądam od 40 lat? I że wzrusza mnie miękkość kociego futerka i jak pies do mnie merda ogonem. Że pochylam się nad trawką, kwiatkem, listkiem i wiem, że są cudownie piękne. I że najważniejsze chwile w życiu wcale nie muszą być przy fanfarach i w szczególnej oprawie. Mogą się zdażyć w ciszy poranka kiedy ukochany człowiek łapie mnie za rękę, zagląda w oczy i ze swoim cudnym uśmiechem mówi: "Wszystkiego najlepszego kochanie" tak jak dziś.
Kolejney paciorek na nić wspomnień...Dziś jest Światowy Dzień Życzliwości. Fajnie mieć urodziny w taki dzień :). Jeden z najfajniejszych komplementów jaki usłyszałam: "No to już jasne dlaczego Ty jesteś taka" stwierdził mój kolega, jak dowiedział się kiedy mam urodziny ;).


Jak Wam sie podoba mój urodzinowy storczyk?

Serdeczności Wam ślę i życzę wielu życzliwych ludzi na Waszej drodze codziennie, a nie tylko w tym dzniu.


27 komentarzy:

 1. Witaj
  Storczyk piękny i przyjmnij najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin :)))ja mam już jedynkę przed czwórką ale przeżyję :))
  Serdeczności Ilona

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin.Nie martw się ale gdy 4 zmieni się w 5 też będzie miejsce na życiowe refleksje i uwierz mi całą sobą będziesz łapać każdą chwilę i intensywnie będziesz ją przeżywać.Życzę Ci samych życzliwych osób na swojej drodze i nie tylko w Dniu Życzliwości.Pozdrawiam Kachna

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego! dalej dobrych pomysłów! Jak to kiedyś usłyszałam:"kobieta ma zawsze 18+VAT, tylko VAT się co rok zwiększa" ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Młódko! Chciałabym mieć Twoje lata:-) Ten okres po czterdziestce to najpiękniejszy czas w moim życiu, jest coraz lepiej i lepiej. I tego Ci właśnie życzę! Cieszę się, że Cię poznałam!
  Napisałaś przepięknie i ja się pod tym podpisuję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz Wszystkiego Naj!! :*
  Storczyk przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego moja prawie rówieśniczko.
  A storczyk bajeczny!

  OdpowiedzUsuń
 7. To wszystkiego najlepszego kochana :)
  Też lubię napawać się pięknem natury :) Czasem potrzebuję tego żeby się wyciszyć w jakimś zakątku świata i jestem wtedy naprawdę szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No to najlepszego,Skorpionie!!!Iwona

  OdpowiedzUsuń
 9. Sto lat sto lat:)
  Storczyk zjawiskowy.
  Lecę gotowac na jutrzejsze urodzinki męża:)
  Pozdrawiam Lacrima

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana i Wrzosowa, oby ta czworka rozpoczęła najpięknijeszą dekadę Twojego życia!A potem piątka jeszcze piękniejszą i tak dalej!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. WITAM!:-)TO I JA SPIESZĘ Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI DLA JO-HANAH KOCHANEJ...:-)ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA,CAŁY OGROM CIEPŁA,MIŁOŚCI I DOBROCI NA CODZIEŃ NO I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI.A TAKŻE SPEŁNIENIA TYCH MAŁYCH JAK I DUŻYCH MARZEŃ TEŻ!:-)NO I WIECZNEJ NADZIEI.:-)PRZESYŁAM MOC UŚCISKÓW DROGIEJ JUBILATCE NO I STO LAT KOCHANA JO-HANAH!@-->>---

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego najlepszego :) Ciesz się czwórką. Mnie już dawno 5 zamieniła czwórkę :(. Zdrowia i pogody ducha :)

  OdpowiedzUsuń
 13. TO JESZCZE RAZ JA.JO-HANAH NIEDAWNO WYSŁAŁAM CI MAILA.BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBYŚ GO ODCZYTAŁA NAJSZYBCIEJ JAK TYLKO BĘDZIESZ MOGŁA.:-)NO TO PA KOCHANA.BUZIACZKI.:-*** @-->>---

  OdpowiedzUsuń
 14. Eeee.... tam życie zaczyna się po 40 ;-) co prawda człek już nie ten, ale..... głowa do góry :)))

  Wszystkiego wszystkiego, NAJ!!!!!! Stu albo i więcej lat, miłości, spełnienia marzeń, pomysłów, radości, szczęścia i tego banalnego zdrówka :))))

  Ściskam urodzinowo!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, małych i wielkich radości, spełnienia marzeń i dużo Bożego błogosławieństwa!:)
  Często zaglądająca na Wrzosową Polanę
  Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystkiego najlepszego! Witaj w klubie pięknych czterdziestoletnich:-)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 17. KOCHANA
  Życzę Ci, aby wszystkie plany,
  nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować.
  Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne.
  Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.
  Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym.
  I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.
  J :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Kochana napisałaś tak pięknie o każdym dniu i takie piękne życzenia, że ja Tobie życzę tego samego, bo nic dodać się nie da.
  Tych paciorków szczęścia bez liku każdego dnia :).

  Buziaki posyłam a storczyk - cudo!

  OdpowiedzUsuń
 19. Z lekkim poślizgiem, ale najserdeczniejsze życzenia, żeby się szczęściło, dobrze działo i słońce świeciło nawet w pochmurne dni!
  A storczyk cudny. Kocham storczyki i kompletnie nie mam do nich ręki. niech rośnie i kwietnie!

  OdpowiedzUsuń
 20. Wszelkiej pieknosci zycze i spelnienia tych tylko Twoich najbarzdiej chcianych marzen!

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Wszystkiego najpiękniejszego Ci życzę:))ja parę dni temu też miałam okrągłe tylko odwróciłam jeden numerek więcej:)))))buziaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Spełnienia najbardziej skrytego z pragnień i oby te oczy, które na Ciebie patrzą z miłością nigdy nie patrzyły inaczej, a łaciaty storczyk cudny ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Zdrówka! I zawsze,zawsze pogody ducha!

  OdpowiedzUsuń
 25. Asieńko, ściskam Cię mocno ze wszystkich stron!
  I wszystkiego naj, naj, naj... na kolejne "dzieści" lat życzę moja Ty "równolatko" ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Z życzeniami urodzinowymi "troszkę" się spóźniłam, ale Ty i tak wiesz, że życzę Ci wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze :D W ramach prezentu wysyłam wyróżnienie dla Ulubionego bloga :) Po szczegóły zapraszam w moje skromne blogowe progi :O

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do mnie zaglądasz i pozostawiasz ślad. :)