piątek, 1 stycznia 2016

Z Nowym Rokiem :)

Życzę Wam radości, wytchnienia, wytrwałości i determinacji w spełnianiu marzeń, obecności kogoś bliskiego, miłości do siebie samej i do ludzi i świata, otwartości na nowe wyzwania, dziecięcej radości z dnia codziennego i od święta, wytchnienia i czego tylko same zapragniecie! Nich się spełnia, niech się darzy! Wszelkiej pomyślności!


Jestem właśnie po lekturze świetnej książki Marie Komodo "Magia sprzątania" i dla mnie nadchodzący rok będzie rokiem porządków. W domu, w życiu, w relacjach i innymi ludźmi we własnym wnętrzu. Trzymajcie kciuki. Jeśli się odważę to podzielę się z Wami moimi poczynaniami w tym względzie.

U nas pada śnieg od rana i za chwilę idziemy na sanki :D.

Uściski!

9 komentarzy:

 1. Szczęśliwego nowego roku!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla całej Twojej rodzinki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy Rok to okazja do spełnienia swoich planów, to szansa na realizację marzeń. Życzę więc, byście mogli wykorzystać je wszystkie.

  Niech każdy dzień nowego roku będzie piękny i słoneczny. Niech uśmiech i dobre samopoczucie nie opuszczają Was nigdy.Tak samo jak osoby, które znaczą dla Was wiele.

  Niech będzie to dobry czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. U Pani jak to często bywa znów coś pysznego na tapecie.Sama korzystam z Pani przepisów z zadowoleniem.Widocznie coś pysznego to może zapowiedz dobrego roku.I ja także życzę pięknego zdrowia,spełnienia pomysłów,życzliwych przyjaciół i morza miłości.Niech to będzie dla Pani dobry,wspaniały rok,a to małe własne dzieciątko niech zawsze będzie zdrowe.Wszelkiego dobra--Kętrzynianka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech ten rok dla Ciebie też będzie bardzo dobry :-) Niech Twoje marzenia się spełniają :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. I wanna say thanks to admin very much not only for this post excluding also for his all preceding efforts. I will be coming back to your blog for interesting articles again.

  OdpowiedzUsuń
 7. It's wonderful your infos. Thank you very much

  OdpowiedzUsuń
 8. Louis Vuitton handbags was built-in in the year 1905, in France on the French coastline,Fashion headlines news report: Data of Foreign luxury Chanel handbags goods online retail platform Baghunter.You can tell more women are taking up deep sea diving by glancing at the list of luxury Original Rolex Watches manufacturers rushing to release suitably feminine Rolex Air King for this sport. 1:1 Replica Breitling Watches is probably best known for waterproofing its Omega Watches Replica,while the movement is still theReplica Tag Heuer, it has been absolutely blacked out and fabricated arresting through an exhibition case back.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do mnie zaglądasz i pozostawiasz ślad. :)