Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowy Rok. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowy Rok. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 1 stycznia 2013

Do Siego Roku!


Chciałam Wam złożyć najlepsze życzenia na nadchodzący 2013 rok.
Pomyślności, szczęścia, zrowia, odwagi bycia sobą i uporu w dążeniu do tego co dla nas ważne, siły od walki o marzenia. I żebyście codziennie uśmiechali się do osoby którą widzicie w lustrze :)
Żyjcie tak jak Wy chcecie, a nie tak jak inni chcą żebyście żyli. I kochajcie siebie, mądrze kochajcie! Wszak jedyna osoba z którą na pewno spędzimy swoje życie to my sami.
Ściskam noworocznie :)